Adres: Wysowa-Zdrój 9・38-316 Wysowa-Zdrój・tel: +48 18 353 20 11
Msze św. w najbliższą niedzielę: Parafialny: 7:30, 10:00, 15:00, Zdrój: 11:15, Hańczowa: 8:45
Msze święte w najbliższą niedzielę: Parafialny: 7:30, 10:00, Zdrój: 11:15, 19:00, Hańczowa: 8:45

Chrzest święty

Chrzest święty to początek życia chrześcijańskiego jako umiłowanego dziecka Bożego.

Bierzmowanie

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. Świadome otwarcie się na dary Ducha Świętego i Jego działanie w sobie.

Spowiedź święta

Sakrament Miłosierdzia Bożego. Przywraca Twoje dziecięctwo Boże i odnawia więź z Panem Bogiem, naszym Ojcem.

Eucharystia

Przyjęcie źródła życia i pełne uczestnictwo w Mszy Świętej. To szansa na pogłębienie życia w przyjaźni z Bogiem.

Namaszczenie chorych

Sakrament wzmacniający w cierpieniu i chorobie, prowadzący do Chrystusa i łączący z Jego męką na krzyżu dla naszego zbawienia.

Małżeństwo

Sakrament, który jako jedyny jest udzielany przez narzeczonych, a potwierdza to kapłan z ramienia Kościoła.

Pogrzeb katolicki

Droga, która każdy z nas przejdzie w czasie oznaczonym przez Pana Boga. Możemy pomóc zmarłym będąc tutaj, na ziemii.

Błogosławieństwa

Warto błogosławić i poświęcać rzeczy, pokarmy i przedmioty po to, aby podczas ich używania oddawać Panu Bogu.

Intencje mszalne

Masz pytania?

Jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami.

Być może potrzebujesz dodatkowych informacji, dlatego postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.